Вудилище SELECT Nitro NTR-762M
SELECT Nitro NTR-762M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SELECT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SELECT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SELECT Nitro NTR-762M
Спінінг Select Nitro NTR-762M 2.28m 5-21g Fast,1870.31.15 | 1 400 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-762M 2.28m 5-21g Fast (1870-31-15) | 1 400 грн. |
Спінінг Select Nitro NTR-762M 2.28 m 5-21g Fast (1870-31-15) | 1 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →