Умивальник Simas Frozen FZ 11 900 мм
Simas Frozen FZ 11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simas Frozen FZ 11 900 мм
Раковина керамічна 90 см Simas Frozen (FZ 11) | 10 102 грн. |
Simas Frozen 90x50 FZ 11 | 32 520 грн. |
Simas Frozen 90x50 FZ 11 | 33 333 грн. |
Simas Frozen 90x50 FZ 11 | 34 146 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →