Ящик для інструменту Stanley 1-92-978
Фото 4 |
Stanley 1-92-978 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-92-978
Усі ціни 38 →STANLEY 1-92-978 | 7 552 грн. |
Ящик великого об’єму Mobile Job Chest, розміри 768х490х476 мм, з колесами | 7 552 грн. |
Ящик великого об'єму Stanley Mobile Job Chest, 768х490х476 мм 1-92-978 | 7 552 грн. |
Ящик передвижной Stanley "Mobile Job Chest" (1-92-978) | 7 552 грн. |
Ящик для інструментів Stanley Mobile Job Chest з колесами та телескопічною | 7 552 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →