Ящик для інструменту Stanley FatMax FMST1-73601
Фото 13 |
Stanley FatMax FMST1-73601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMST1-73601
Усі ціни 37 →STANLEY FMST1-73601 | 8 044 грн. |
Ящик середнього об’єму Fatmax Mid - Size Chest, розміри 748x516x430 мм, з | 8 044 грн. |
Ящик середнього об'єму Stanley Fatmax Mid-Size Chest, 748x516x430 мм FMST1 | 8 044 грн. |
Ящик передвижной Stanley FatMax Mid-Size Chest (FMST1-73601) | 8 044 грн. |
Ящик для інструментів Stanley FatMax Mid-Size Chest професійний з колесами | 8 044 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Stanley FatMax FMST1-73601:
- Захист від вологи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →