Кухонний ніж Wusthof Classic Ikon 1040431317
Фото 5 |
Wusthof Classic Ikon 1040431317 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wusthof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wusthof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wusthof Classic Ikon 1040431317
Усі ціни 8 →Ніж шеф-кухаря Wuesthof Classic Ikon Creme | 17 см (1040431317) | 7 154 грн. |
Wuesthof 17 см 1040431317 17см1040431317 | 7 154 грн. |
Ніж шеф-кухаря японський Wuesthof Classic Ikon Crme 17 см Кремовий зі сріб | 7 154 грн. |
Ніж шеф-кухаря японський Wuesthof Classic Ikon Creme 17 см (1040431317) | 6 582 грн. |
Ніж шеф-кухаря японський Wuesthof Classic Ikon Crme 17 см (1040431317) | 7 154 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →