Акустична система TAGA Harmony inTONE 2.1 mini
Відео 1Фото 7 |
TAGA Harmony inTONE 2.1 mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony inTONE 2.1 mini
Усі ціни 8 →Taga Harmony Intone 2.1 Mini Black офіційна гарантія | 7 499 грн. |
Комплект акустики Taga Harmony inTONE 2.1 mini White | 9 600 грн. |
Акустична система Taga Harmony inTONE 2.1 mini Black | 9 600 грн. |
Taga Harmony Intone 2.1 Mini Walnut офіційна гарантія | 7 499 грн. |
Taga Harmony Intone 2.1 Mini Wenge офіційна гарантія | 7 499 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony inTONE 2.1 mini:
- Вбудований програвач з USB (type A) і картиридером
- Регулювання НЧ і ВЧ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →