Акустична система TAGA Harmony Platinum F-90SL
Фото 5 |
TAGA Harmony Platinum F-90SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony Platinum F-90SL
Усі ціни 19 →Taga Harmony Platinum F-90 SL Black офіційна гарантія | 31 799 грн. |
Домашній кінотеатр TAGA HARMONY PLATINUM F-90 SL V.2 + HTA-1000B | 47 027 грн. |
TAGA HARMONY PLATINUM F-90 SL V.2 Białe lakier | 32 000 грн. |
TAGA HARMONY PLATINUM F-90 SL V.2 + HTA-1000B | 47 027 грн. |
Підлогова акустика Taga Harmony Platinum F-90 SLIM Wenge | 39 200 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →