Акустична система TAGA Harmony TAV-S
Відео 1Фото 17 |
TAGA Harmony TAV-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-S
Усі ціни 14 →Колонки для домашнього кінотеатру Taga Harmony TAV-S White | 6 000 грн. |
Колонки для домашнего кинотеатра Taga Harmony TAV-S Modern Wenge | 6 083 грн. |
Полична акустика Taga Harmony TAV-S White | 6 400 грн. |
Полочна акустика TAGA Harmony TAV-S Walnut | 6 810 грн. |
Колонки для домашнього кінотеатру Taga Harmony TAV-S Black | 6 000 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →