Акустична система TAGA Harmony CORAL S-40
Фото 3 |
TAGA Harmony CORAL S-40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony CORAL S-40
Усі ціни 8 →Taga Harmony Coral S-40 Piano Black офіційна гарантія | 17 849 грн. |
Полична акустика Taga Harmony CORAL S-40 Walnut Wood Veneer Matt Lacquer | 23 200 грн. |
Акустичні стовпчики Taga Harmony Coral S-40 High Gloss Black | 22 400 грн. |
Taga Harmony Coral S-40 Piano White офіційна гарантія | 17 849 грн. |
Taga Harmony Coral S-40 Walnut офіційна гарантія | 18 749 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →