Акустична система TAGA Harmony TAV-607 Set 5.0
Відео 2Фото 5 |
TAGA Harmony TAV-607 Set 5.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-607 Set 5.0
Усі ціни 6 →Taga Harmony TAV-607 Set 5.0 White (TAV-607F + TAV-S + TAV-C) офіційна гар | 28 999 грн. |
TAGA HARMONY TAV-607F / TAV-S / TAV-C (oak) | 24 560 грн. |
TAGA HARMONY TAV-607F / TAV-S / TAV-C (oak) | 25 788 грн. |
Taga Harmony TAV-607 Set 5.0 Oak (TAV-607F + TAV-S + TAV-C) офіційна гаран | 28 999 грн. |
Taga Harmony TAV-607 Set 5.0 Walnut (TAV-607F + TAV-S + TAV-C) офіційна га | 28 999 грн. |
Taga Harmony TAV-607 Set 5.0 Modern Wenge (TAV-607F + TAV-S + TAV-C) офіці | 28 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →