Акустична система TAGA Harmony iMPACT 2.0
Відео 1Фото 6 |
TAGA Harmony iMPACT 2.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony iMPACT 2.0
Усі ціни 6 →Taga Harmony iMPACT 2.0 Piano Black офіційна гарантія | 9 499 грн. |
Комп'ютерна акустика Taga Harmony IMPACT 2.0 Matt White | 11 960 грн. |
Taga Harmony iMPACT 2.0 Matt Black офіційна гарантія | 9 499 грн. |
Taga Harmony iMPACT 2.0 Matt White офіційна гарантія | 9 499 грн. |
Комп'ютерна акустика Taga Harmony IMPACT 2.0 Matt Black | 11 960 грн. |
Комп'ютерна акустика Taga Harmony IMPACT 2.0 High Gloss Black | 11 960 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи TAGA Harmony iMPACT 2.0:
- Вбудований програвач з USB (type A) і картиридером
- Регулювання НЧ і ВЧ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →