Сковорідка Tefal Unlimited On G2599002 26 см чорний
Відео 1Фото 5 |
Tefal Unlimited On G2599002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Unlimited On G2599002 26 см чорний
Набір сковорідок Tefal Unlimited ON 20 і 26 см G2599002 | 2 699 грн. |
Набір пателень TEFAL Unlimited ON 20 та 26 см (G2599002) | 2 977 грн. |
Tefal Набір сковорідок Unlimited ON 20 і 26 см, алюміній G2599002 | 4 115 грн. |
Набір сковорід Tefal Unlimited ON 20 і 26 см (G2599002) | 2 699 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →