Каструля Krauff Charmant 26-238-028
Фото 8 |
Krauff Charmant 26-238-028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Charmant 26-238-028
Кастрюля Krauff 2.6 л 18 см (26-238-028) | 783 грн. |
Каструля Krauff 2.6 л 18 см (26-238-028) | 796 грн. |
Krauff 26-238-028 | 715 грн. |
Модификації Krauff Charmant 26-238-028
Ціни на Krauff Charmant 26-238-028 |
---|---|---|---|---|
Krauff Charmant 26-238-027 | від 623 грн. | 15 пропозицій | ||
Krauff Charmant 26-238-028 | від 715 грн. | 3 пропозиції | ||
Krauff Charmant 26-238-030 | від 1 298 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →