Кухонна мийка Franke Rambla RBX 110-38 122.0060.328 435x435
Franke Rambla RBX 110-38 122.0060.328 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Rambla RBX 110-38 122.0060.328 435x435
Кухонна мийка Franke RBX 110-38 122.0060.328 | 3 675 грн. |
FRANKE RAMBLA RBX 110-38 (122.0060.328) полірована | 3 599 грн. |
Кухонна мийка Franke RBX 110-38 122.0060.328 | 5 376 грн. |
Кухонная мойка Franke RBX 110-38 (122.0060.328) | 3 762 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →