Варильна поверхня Teka EFX 60 4G AI AL CI DR нержавіюча сталь
Teka EFX 60 4G AI AL CI DR нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka EFX 60 4G AI AL CI DR нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Варильна поверхня газова Teka EFX 60 4G AI AL | 8 351 грн. |
Teka EFX 60 4G AI AL | 10 440 грн. |
Teka EFX 60 4G AI AL | 10 701 грн. |
Teka EFX 60 4G AI AL | 10 962 грн. |
Варильна поверхня газова Teka EFX 60 4G AI AL DR | 8 526 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Teka EFX 60 4G AI AL CI DR
Ціни на Teka EFX 60 4G AI AL CI DR |
---|---|---|---|---|
Teka EFX 60 4G AI AL DR CI WH білий | від 10 414 грн. | 8 пропозицій | ||
Teka EFX 60 4G AI AL CI DR нержавіюча сталь | від 8 341 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →