Кухонна мийка Teka Simpla 45 B-TG 1B 1D 860x500
Фото 4 |
Teka Simpla 45 B-TG 1B 1D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka Simpla 45 B-TG 1B 1D 860x500
Усі ціни 27 →Кухонна мийка Teka SIMPLA 45-B TG сірий металік 40144515 | 7 303 грн. |
Teka Teka SIMPLA 45-TG (40144512) Карбон | 7 304 грн. |
Мийка Teka SIMPLA 45-TG | 7 303 грн. |
Teka SIMPLA 45-В TG | 7 303 грн. |
Мийка Teka SIMPLA 45-TG 40144512 карбон | 7 303 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →