Литий диск Tomason TN16 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6
Відео 2Фото 17 | від 7 830 до 11 471 грн. Порівняти ціни 51 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Tomason TN16 32
Характеристики
Tomason TN16 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tomason 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tomason.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Tomason TN16 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Tomason TN16 R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6 (bright silver) 10 | 8 648 грн. |
Tomason TN16 R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6 Gloss Black | 8 835 грн. |
Tomason TN16 7.5x17 5x112 ET37 DIA66.6 Silverbrig | 8 265 грн. |
Диски Tomason TN16 7,5x17 5x112 ET37 DIA66,6 (bright silver) | 8 806 грн. |
Tomason TN16 (R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6) GB | 8 767 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі