Кондиціонер Toshiba Shorai Premium RAS-18J2KVRG-E/18J2AVRG-E 50 м²
Потужний побутової інверторний кондиціонер преміумкласу (спліт-система настінного монтажу) з сімейства Shorai Premium, продукти якої розраховані на експлуатацію в діапазоні температур зовнішнього повітря від -15 до 46 °C. Може охолоджувати/нагрівати/осушувати і очищати повітря в офісних та житлових приміщеннях площею до 50 м². Обладнаний високотехнологічним інверторним компресором і поліпшеною багатоступеневою системою фільтрації пропускається повітря.
Відрізняється наявністю спеціального генератора озону, який ефективно усуває неприємні запахи і дезінфікує повітря. Мікропроцесорне управління і японська інверторна технологія дозволяє кондиціонеру Toshiba Shorai Premium RAS-18J2KVRG-E/18J2AVRG-E демонструвати чудову сезонну енергоефективність (клас А++/А+) і точно підтримувати задану температуру при мінімальному рівні шуму. Фірмова система очищення повітря складається з сітчастого механічного фільтра грубої очистки, електростатичного (плазмового) генератора Ozone generator, уловлює найдрібніші частинки пилу, і каталітично активній поверхні цеолитного фільтра Toshiba IAQ, нейтралізувати алергени. Робота цієї комплексної системи забезпечує хороше самопочуття користувача і здорову атмосферу в приміщенні. Внутрішній блок працює з мінімальним рівнем шуму і може встановлюватися в житлових зонах і кімнатах відпочинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Модификації Toshiba Shorai Premium RAS-18J2KVRG-E/18J2AVRG-E
Ціни на Toshiba Shorai Premium RAS-18J2KVRG-E/18J2AVRG-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba Shorai Premium RAS-B10J2KVRG-E/10J2AVRG-E 25 м² | від 27 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-B13J2KVRG-E/13J2AVRG-E 35 м² | від 32 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-B16J2KVRG-E/16J2AVRG-E 46 м² | від 42 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-18J2KVRG-E/18J2AVRG-E 50 м² | від 46 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-B22J2KVRG-E/RAS-22J2AVRG-E 61 м² | від 57 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Premium RAS-B24J2KVRG-E/RAS-24J2AVRG-E 70 м² | від 66 999 грн. | 3 пропозиції |