Кондиціонер Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E 35 м²
Інверторний кондиціонер вищого сорту, на плечі якого навішано цілий ряд важливих місій: нагрівання і охолодження повітря, дегідратація, а також ефективна воздухоочистка в приміщеннях домашнього і офісного призначення площею під 35 м². Інверторна технологія, що знайшла реалізацію на борту Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E, забезпечує безперервне регулювання потужності компресора. У підсумку кондиціонер максимально швидко нагнітає потрібну температуру, гарантуючи високу точність її підтримки в окреслених рамках.
Модель розрахована на роботу в широкому діапазоні зовнішніх температур від -15 °С до 43 °С. Програмними функціями спліт-системи передбачаються короткочасне форсоване охолодження і нічний режим, що відрізняється від стандартного зниженою швидкістю обертання лопатей вентилятора і, як наслідок, зниженим рівнем шуму. Також модель ховає в «підкапотному просторі» прогресивну систему фільтрації IAQ, поставлену на варту очищення повітря від шкідливих речовин, домішок і тютюнового диму. Примітно, що фільтр підлягає регенерації, а термін його служби складає близько 2 років.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
1 2 6 21 |
Модель Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E. Навіть майстри не могли повірити тому, що побачили: кондиціонер за ціною 18 653 грн ($690) топового бренду Toshiba матиме таке капосне кріплення пластикового корпусу внутрішнього блоку. Як якась дешевка! Насилу закріпили. Але про це думаєш лише, коли кріпиш. В решту часу не тарахтить, не дзижчить, не дратує.------------------------------------- -------------------------------------------------- ---------------------------- Через пару тижнів зателефонував до сервісу - тарахтить зовнішній блок. Посміялися. Ледве втрималися від слів "клієнт знущається з нас". Ну, думаю, їм видніше. Ще за кілька тижнів вже записав відео з гуркотом роботи зовнішнього блоку. Ще трохи й почнуть скаржитися сусіди. У сервіс-центрі просто отетеріли: сказали, що допущені помилки при монтажі і це таки не нормально!------------------------------ -------------------------------------------------- ------------------------------------ У сезон відпусток тиждень чекав монтажників. Приїхали, щойно повернулися до Києва. Відкрили корпус зовнішнього блоку і теж очманіли! Мотор вентилятора бовтався на останньому шурупі, а два вже відвалилися! Висновок: на заводі не закрутили добре двигун вентилятора, що дивом не призвело до руйнування крильчатки і нутрощів. Це явно брак заводського складання, який при включенні не виявився. Розбирати всі блоки без видимих причин теж ніхто не буде. Помилок при встановленні не було. Тихий, дуже сильний для кімнати 17 кв. м. Паршиво кріпиться - до ладу не замикається, хоча не тарахтить. Брак заводського складання зовнішнього блоку! користуюся Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E більше року |
У зал, вітальню відповідної площі (де йому є місце розігнатися) гарна модель, але в спальню категорично немає-шумкуватий. Причина в маркетингу - хочеш спати на преміум модель, а за такі гроші=це. За комфортом Міцу хеві ZJ-S на голову вищий. Ось у нього білка дме і потужно і тихо, а тоша як не тужиться - шум є, а потік - дуже. Добротне складання, якісні комплектуючі, гарний пластик, чудовий дизайн. Інвертор без обману, але логіка роботи не досконала. Може тактувати на температурі 22 градуси (обігрів) і нижче, ставиш 24-краще. Після стопа стартує на макс і потім зниження, вночі буде чути. Зовнішній блок зібрано добре, але плата не захищена (з роками може позначитися) не безшумний однорядний ТО. Пульт на любителя, добре не дрібний. користуюся Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E менше місяця |
Кондей повністю коштує своїх грошей, надійний та якісний, холодить та гріє дуже добре, безшумний, повний функціонал. Рекомендую! Тошиба - за два роки кондей не давав приводів сумніватися в надійності, інвертор, бездоганна робота немає користуюся Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E
Ціни на Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E |
---|---|---|---|---|
Toshiba RAS-10N3KV-E/10N3AV-E 25 м² | від 18 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-13N3KV-E/13N3AV-E 35 м² | від 20 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba RAS-18N3KV-E/18N3AV-E 50 м² | від 34 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba RAS-22N3KV-E/22N3AV-E 60 м² | від 38 999 грн. | 1 пропозиція |