Кондиціонер Toshiba RAS-13BKVG-EE/13BAVG-EE 31 м²
Toshiba RAS-13BKVG-EE/13BAVG-EE 31 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:31 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1150/960 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики RAS-13BKVG-EE/13BAVG-EE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
0 0 1 5 |
Дуже класний кондей - реально охолоджує рівномірно і швидко, обігрів хороший - ще потрібно випробувати, але разок включали - нам сподобалося, користуємося кондеєм з травня - дуже тішить, що за якістю, що за своєю роботою, дуже функціональний. Рекомендую! якість, охолодження, обігрів, функціонал, інвертор немає користуюся Toshiba RAS-07BKVG-EE/07BAVG-EE місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Модификації Toshiba RAS-13BKVG-EE/13BAVG-EE
Ціни на Toshiba RAS-13BKVG-EE/13BAVG-EE |
---|---|---|---|---|
Toshiba RAS-05BKVG-EE/05BAVG-EE 15 м² | від 17 796 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba RAS-07BKVG-EE/07BAVG-EE 20 м² | від 18 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba RAS-10BKVG-EE/10BAVG-EE 25 м² | від 19 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba RAS-13BKVG-EE/13BAVG-EE 31 м² | від 22 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba RAS-16BKVG-EE/16BAVG-EE 46 м² | від 31 499 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →