Кондиціонер Gree Bee Techno GWH09QB-K6DNA5I 25 м²
Відео 2 |
Gree Bee Techno GWH09QB-K6DNA5I 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:810/760 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Bee Techno GWH09QB-K6DNA5I
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gree 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gree.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gree Bee Techno GWH09QB-K6DNA5I 25 м²
Спліт-система GREE GWH09QB-K6DNA5I | 15 255 грн. |
GREE GWH09QB-K6DNA5I | 13 110 грн. |
Спліт-система GREE GWH09QB-K6DNA5I | 15 260 грн. |
Спліт-система GREE GWH09QB-K6DNA5I | 15 270 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gree Bee Techno GWH09QB-K6DNA5I
Ціни на Gree Bee Techno GWH09QB-K6DNA5I |
---|---|---|---|---|
Gree Bee Techno GWH09QB-K6DNA5I 25 м² | від 13 110 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree Bee Techno GWH12QB-K6DNA5I 32 м² | від 13 733 грн. | 3 пропозиції | ||
Gree Bee Techno GWH18QD-K3DNA5B 46 м² | від 19 899 грн. | 4 пропозиції | ||
Gree Bee Techno GWH24QD-K3DNA5A 61 м² | від 23 296 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →