Каструля Fissman Magic Brown 4869
Fissman Magic Brown 4869 2.7 л4.7 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Magic Brown 4869
Усі ціни 23 →Каструля Fissman 4869 | 1 971 грн. |
Кастрюля Fissman 4869 | 1 971 грн. |
Каструля Fissman Magic Brown 2,7л (4869) | 2 013 грн. |
Кастрюля Fissman Magic Brown 20x9,8см 2,7 л 4869 | 2 119 грн. |
Каструля з кришкою Fissman Magic Brown 20x9,8 см 2,7 л 4869 | 1 971 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Fissman Magic Brown 4869
Ціни на Fissman Magic Brown 4869 |
---|---|---|---|---|
Fissman Magic Brown 4869 | від 1 535 грн. | 25 пропозицій | ||
Fissman Magic Brown 4870 | від 1 795 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →