Сковорідка Benson BN-323 28 см
Benson BN-323 26 см28 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-323 28 см
Сковорода Benson BN-323 (28см) | 873 грн. |
Сковорода Benson BN-323 з антипригарним покриттям 28 см | 855 грн. |
Сковорода з антипригарним гранітним покриттям Benson BN-323 (28 см) | 699 грн. |
Модификації Benson BN-323
Ціни на Benson BN-323 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-322 26 см | від 679 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-323 28 см | від 699 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →