Витяжка VENTOLUX Fiore 60 BK 1000 PB чорний
Фото 7 |
VENTOLUX Fiore 60 BK 1000 PB чорний 2024 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Fiore 60 BK 1000 PB чорний
VENTOLUX FIORE 60 BK (1000) PB | 4 899 грн. |
кух.витяжка ventolux fiore 60 bk (1000) pb | 3 879 грн. |
Витяжка похила VENTOLUX Fiore 60 BK 1000 PB | 5 254 грн. |
Витяжка VENTOLUX FIORE 60 BK (1000) PB | 4 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →