Витяжка VENTOLUX Garda 60 Inox 1300 SMD LED нержавіюча сталь
Фото 6 |
VENTOLUX Garda 60 Inox 1300 SMD LED нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VENTOLUX Garda 60 Inox 1300 SMD LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 Inox 1300 SMD LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED бежевий | від 6 389 грн. | 8 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 WH 1300 SMD LED білий | від 6 390 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 Inox 1300 SMD LED нержавіюча сталь | від 6 392 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 1300 SMD LED чорний | від 6 339 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →