Витяжка VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED бежевий
Фото 6 |
VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED бежевий |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED бежевий
Усі ціни 8 →Вытяжка Ventolux garda 60 crema (1300) smd led | 6 392 грн. |
Витяжка телескопічна Ventolux GARDA 60 CREMA (1300) SMD LED | 6 392 грн. |
Ventolux GARDA 60 CREMA (1300) SMD LED | 6 392 грн. |
Витяжка кухонна VENTOLUX GARDA 60 CREMA (1300) SMD LED | 6 392 грн. |
Витяжка телескопічна Ventolux GARDA 60 CREMA (1300) SMD LED | 6 389 грн. |
Ідеальна для активної кухні
Витяжка VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED призначена для великих кухонь і інтенсивного використання, завдяки типу монтажу, що вбудовується, і потужному мотору продуктивністю 1300 м³/год. Додаткова висувна панель збільшує площу всмоктування, а зворотний клапан запобігає проникненню запахів та холоду в приміщення.
Тиха робота та ефективне освітлення
Незважаючи на високу потужність, рівень шуму залишається низьким (50 дБ) завдяки конструкції, що вбудовується, що забезпечує додаткову звукоізоляцію. Оснащена LED-софітами для якісного освітлення робочої зони. Алюмінієвий фільтр стійкий до зношування та легко очищається.
Особливості управління
Елементи керування розташовані за висувною панеллю, що може створювати незручності у використанні. Працює лише у режимі відведення повітря, рециркуляція не передбачена.
VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED підходить для тих, хто шукає потужну та тиху витяжку для великої кухні.
Модификації VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 Crema 1300 SMD LED бежевий | від 6 389 грн. | 8 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 WH 1300 SMD LED білий | від 6 390 грн. | 6 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 Inox 1300 SMD LED нержавіюча сталь | від 6 392 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 1300 SMD LED чорний | від 6 339 грн. | 1 пропозиція |