Витяжка VENTOLUX Garda 60 WH 900 LED білий
Очікується у продажу від 3 898 до 4 599 грн. Тип і монтаж: вбудована (шафа); Оформлення: з висувною панеллю; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Продуктивність (мотор) (м³/год): 900; Кількість швидкостей: 2; Можливість установки активного фільтра; Управління: кнопкові перемикачі; Діаметр повітровода (мм): 150; Висота (макс.): 25.8 |
VENTOLUX Garda 60 WH 900 LED білий 2023 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VENTOLUX Garda 60 WH 900 LED
Ціни на VENTOLUX Garda 60 WH 900 LED |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Garda 60 WH 900 LED білий | від 3 979 грн. | 18 пропозицій | ||
VENTOLUX Garda 60 IX 900 LED нержавіюча сталь | від 3 799 грн. | 24 пропозиції | ||
VENTOLUX Garda 60 BK 900 LED чорний | від 3 999 грн. | 22 пропозиції |