Умивальник Villeroy & Boch Collaro 4A336001 600 мм
Фото 3 |
Villeroy & Boch Collaro 4A336001 600 мм650 мм |
|
Умивальник зроблений з матеріалу TitanCeram. Моделі Villeroy & Boch Collaro 4A3361R1, 4A3361RW мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив).
Умивальник може продаватися без антибактеріального покриття. Може бути виконаний з трьома отворами під змішувач.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Collaro 4A336001 600 мм
Усі ціни 7 →Раковина підвісна 60 х 47 см Villeroy & Boch Collaro (альпійський білий, з | 7 540 грн. |
Villeroy&Boch Collaro Biały Weiss Alpin 4A336001 | 9 800 грн. |
Villeroy&Boch Collaro Biały Weiss Alpin 4A336001 | 10 045 грн. |
Villeroy&Boch Collaro Biały Weiss Alpin 4A336001 | 10 290 грн. |
Villeroy&Boch Collaro Ceramic Plus 4A3360R1 | 12 440 грн. |
Villeroy&Boch Collaro Ceramic Plus 4A3360R1 | 12 751 грн. |
Villeroy&Boch Collaro Ceramic Plus 4A3360R1 | 13 062 грн. |
Модификації Villeroy & Boch Collaro 4A336001
Ціни на Villeroy & Boch Collaro 4A336001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Collaro 4A336001 600 мм | від 7 540 грн. | 7 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Collaro 4A336501 650 мм | від 6 900 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →