Умивальник REA Cleo 605 REA-U0024 605 мм
Фото 29 |
REA Cleo 605 REA-U0024 605 мм810 мм |
|
Глибина чаші — 120 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Cleo 605 REA-U0024 605 мм
Усі ціни 34 →Умивальник накладний Rea Cleo 60 см зелений матовий REA-U5636 | 4 297 грн. |
Умивальник накладний REA U0024 CLEO 605x410x140мм овальний білий reac-0000 | 3 802 грн. |
Раковина накладна Rea Cleo белый (REA-U0024) REA-U0024 | 3 802 грн. |
Rea умивальник Rea Cleo 60,5х41 білий (REA-U0024) | 3 802 грн. |
Умивальник (раковина) REA CLEO накладний білий REA-U0024 | 3 802 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації REA Cleo 605 REA-U0024
Ціни на REA Cleo 605 REA-U0024 |
---|---|---|---|---|
REA Cleo 605 REA-U0024 605 мм | від 3 654 грн. | 34 пропозиції | ||
REA Cleo 810 REA-U0563 810 мм | від 5 139 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →