Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61452001 675 мм
Фото 7 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61452001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 614520R1, 614520R2, 614520R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61452001 675 мм
Усі ціни 15 →Раковина врізна 67 см VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS 614520R2 | 10 990 грн. |
Раковина вбудована (у стільницю) зверху Villeroy & Boch Loop & Friends 675 | 10 540 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH LOOP&FRIENDS 61452001 на стільницю 675x45 | 24 767 грн. |
Умивальник Villeroy&Boch Loop & Friends, 675х450 мм (61452001) 61452001 | 11 865 грн. |
Умивальник накладний Villeroy&Boch Loop & Friends, 67,5х45 (61452001) | 24 254 грн. |
ще 10 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 614520XX — чаша з переливом
- арт. 614521XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61452001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61452001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61451001 510 мм | від 10 240 грн. | 5 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61450001 600 мм | від 8 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61452001 675 мм | від 10 540 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →