Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61551001 505 мм
Фото 11 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61551001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61551001 505 мм
Усі ціни 16 →Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61551001 | 6 900 грн. |
Раковина вбудована (у стільницю) зверху Villeroy & Boch Loop & Friends 505 | 6 440 грн. |
Умивальник врізний VILLEROY&BOCH Loop&Friend 61551001 на стільницю 505x360 | 19 239 грн. |
Раковина врізна Villeroy&Boch Loop&Friend 505х360 білий 61551001 | 6 988 грн. |
Умивальник Villeroy&Boch Loop&Friends 50x36 61551001 | 18 831 грн. |
ще 11 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 615510XX — чаша з переливом
- арт. 615511XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61551001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61551001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61550001 450 мм | від 3 790 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61551001 505 мм | від 6 440 грн. | 16 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61552001 570 мм | від 5 181 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61553001 660 мм | від 5 626 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →