Умивальник Villeroy & Boch Loop&Friends 61552001 570 мм
Фото 11 |
Villeroy & Boch Loop&Friends 61552001 |
|
Моделі Villeroy & Boch Loop&Friends 615520R1, 615520R2, 615520R3 мають спеціальне покриття CeramicPlus (потрапили на таку поверхню рідини відразу ж згортаються в кулькоподібні краплі і скочуються в злив)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Villeroy & Boch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Villeroy & Boch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Villeroy & Boch Loop&Friends 61552001 570 мм
Усі ціни 10 →Умивальник врізний на стільницю 57 см VILLEROY & BOCH LOOP & FRIENDS 61552 | 8 183 грн. |
Умивальник врізний на стільницю 57 см VILLEROY&BOCH LOOP&FRIENDS 615520R1 | 8 183 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 57x40 615520R1 | 15 960 грн. |
Villeroy&Boch Loop & Friends 57x40 615520R1 | 16 359 грн. |
Умивальник Villeroy & Boch Loop & Friends 61552001 | 6 100 грн. |
ще 5 пропозицій
Модифікація моделі:
- арт. 615520XX — чаша з переливом
- арт. 615521XX — чаша без переливу
Модификації Villeroy & Boch Loop&Friends 61552001
Ціни на Villeroy & Boch Loop&Friends 61552001 |
---|---|---|---|---|
Villeroy & Boch Loop&Friends 61550001 450 мм | від 3 790 грн. | 2 пропозиції | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61551001 505 мм | від 6 440 грн. | 16 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61552001 570 мм | від 5 181 грн. | 10 пропозицій | ||
Villeroy & Boch Loop&Friends 61553001 660 мм | від 5 626 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →