Умивальник Catalano Horizon 50 150AHZ00 500 мм
Фото 12 |
Catalano Horizon 50 150AHZ00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Catalano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Catalano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Catalano Horizon 50 150AHZ00 500 мм
Усі ціни 27 →Раковина для ванної Catalano Horizon 50х35 см білий / срібло 150AHZBA | 32 558 грн. |
Раковина накладна на стільницю Catalano Horizon 50 х 35 см, Glossy white ( | 6 200 грн. |
Раковина накладна Catalano Horizon білий (150AHZ00) 150AHZ00 | 10 068 грн. |
Раковина керамічна 50 см Catalano Horizon, bianco lucido (150AHZ00) | 10 067 грн. |
Накладна раковина Catalano HORIZON 50x35, білий 150AHZ00 | 10 067 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Catalano Horizon 50 150AHZ00
Ціни на Catalano Horizon 50 150AHZ00 |
---|---|---|---|---|
Catalano Horizon 50 150AHZ00 500 мм | від 6 200 грн. | 27 пропозицій | ||
Catalano Horizon 60 160AHZ00 600 мм | від 6 440 грн. | 25 пропозицій | ||
Catalano Horizon 70 170AHZ00 700 мм | від 6 840 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →