Сковорідка Vitrinor Altays 1108587 24 см
Vitrinor Altays 1108587 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Altays 1108587 24 см
Усі ціни 7 →Vitrinor VR-1108587 | 671 грн. |
Сковорода 24 см ALTAYS VITRINOR VR-1108587 | 736 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor Altays VR-1108587 24 см | 736 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям Vitrinor Altays 24 см (1108587) | 682 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor Altays VR-1108587 24 см | 700 грн. |
Сковорода Altays 24см з антипригарним покриттям Sparkle Diamond Vitrinor 1 | 602 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor Altays VR-1108587 24 см | 645 грн. |
Модификації Vitrinor Altays 1108587
Ціни на Vitrinor Altays 1108587 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Altays 1108586 20 см | від 490 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitrinor Altays 1108587 24 см | від 602 грн. | 8 пропозицій | ||
Vitrinor Altays 1108588 26 см | від 618 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitrinor Altays 1108589 28 см | від 713 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →