Сковорідка Vitrinor Classic Natura 1108320 24 см чорний
Vitrinor Classic Natura 1108320 20 см 24 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor Classic Natura 1108320 24 см чорний
Усі ціни 10 →Сковорода Vitrinor Classic Natura, 24 см (2104755) | 848 грн. |
Vitrinor Classic Natura 24 см (2104755) | 784 грн. |
Vitrinor 2104755 | 1 031 грн. |
Сковорода Vitrinor Classic Natura 24 см (2104755) | 848 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Vitrinor Classic Natura 1108320
Ціни на Vitrinor Classic Natura 1108320 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor Classic Natura 1108319 20 см сірий | від 689 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor Classic Natura 1108320 24 см чорний | від 784 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →