Сковорідка Vitrinor K2 Rojo 1105679 28 см
Фото 5 |
Vitrinor K2 Rojo 1105679 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor K2 Rojo 1105679 28 см
Усі ціни 10 →Сковорода Vitrinor K2 Red, 28 см (1105679) | 520 грн. |
Vitrinor VR-1105679 | 698 грн. |
Сковорода Vitrinor K2 Red 28 см (1105679) | 520 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor K2 Red VR-1105679 28 см | 765 грн. |
Сковорода 28 см K2 Red Vitrinor VR-1105679 | 950 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Vitrinor K2 Rojo 1105679
Ціни на Vitrinor K2 Rojo 1105679 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 Rojo 1105674 18 см | від 352 грн. | 11 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105675 20 см | від 380 грн. | 7 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105677 24 см | від 428 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105678 26 см | від 452 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor K2 Rojo 1105679 28 см | від 520 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →