Сковорідка Vitrinor K2 2108003 22 см
Vitrinor K2 2108003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitrinor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitrinor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitrinor K2 2108003 22 см
Усі ціни 8 →Сковорода Vitrinor K2, 22 см (2108003) | 450 грн. |
Vitrinor VR-2108003 | 562 грн. |
Сковорода Vitrinor К2 22 см (2108003) | 448 грн. |
Сковорода універсальна Vitrinor K2 VR-2108003 22 см | 616 грн. |
Сковорода 22 см K2 Vitrinor VR-2108003 | 737 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Vitrinor K2 2108003
Ціни на Vitrinor K2 2108003 |
---|---|---|---|---|
Vitrinor K2 2108001 18 см | від 400 грн. | 9 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108002 20 см | від 432 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108003 22 см | від 448 грн. | 10 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108004 24 см | від 509 грн. | 20 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108005 26 см | від 570 грн. | 13 пропозицій | ||
Vitrinor K2 2108006 28 см | від 618 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →