Ванна Besco Optima 150x70 см (NAVARA03061)
Besco Optima 150x70 |
|
Додатково може комплектуватись ручками і підголовником
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Optima 150x70 см
Усі ціни 7 →Ванна акрилова Besco Optima 150х70 (соло), без ніг (#WAO-150-PK) WAO-150-P | 6 745 грн. |
Ванна акрилова BESCO OPTIMA 150х70 (NAVARA03061) | 6 355 грн. |
Ванна акрилова BESCO OPTIMA 150х70 (соло) без ніжок 36349 | 6 662 грн. |
Ванна акрилова BESCO Optima 150х70 (NAVARA03061/5908239685607) | 6 827 грн. |
Ванна акрилова Besco OPTIMA 150х70 (соло) без ніг | 6 773 грн. |
Ванна акрилова BESCO OPTIMA 150х70 (соло) | 6 941 грн. |
Ванна акрилова OPTIMA 150Х70 БЕСКО польський виробник | 6 810 грн. |
Модификації Besco Optima
Ціни на Besco Optima |
---|---|---|---|---|
Besco Optima 138x70 см | від 6 017 грн. | 8 пропозицій | ||
Besco Optima 150x70 см | від 6 355 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Optima 160x70 см | від 6 745 грн. | 7 пропозицій | ||
Besco Optima 170x70 см | від 7 606 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →