Змішувач Volle Leon 15211200
Фото 3 |
Volle Leon 15211200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Leon 15211200
Усі ціни 35 →Змішувач для умивальника Volle Leon чорний матовий 1511.010204 | 4 840 грн. |
Змішувач для умивальника однозахватнийі із високим виливом VOLLE LEON хром | 4 400 грн. |
Змішувач для раковини Volle De La Noche LEON чорний матовий (1511.010204) | 4 840 грн. |
Смеситель для умывальника Volle Leon 1511.010204 высокий, 26 мм, de la noc | 4 840 грн. |
Змішувач для умивальника Volle Leon 26 мм високий хром 1511.010201 | 4 124 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →