Змішувач Volle Sota 1538.110101
Фото 3 |
Volle Sota 1538.110101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Sota 1538.110101
Усі ціни 19 →Змішувач для кухні Volle Sota чорний матовий 1538.110104 | 4 799 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний VOLLE SOTA хром латунь 1538.110101 | 3 096 грн. |
Змішувач для кухні Volle SOTA (1538.110101) 1538.110101 | 3 096 грн. |
Смеситель для кухни Volle Sota 1538.110101, 35 мм, cromo 195168 | 3 096 грн. |
Змішувач для кухні Volle Sota Хром високий (1538.110101) 1538.110101 | 3 096 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →