Змішувач Volle Pardo 1548.110101
Фото 18 |
Volle Pardo 1548.110101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Pardo 1548.110101
Усі ціни 50 →Змішувач для кухні Volle Pardo чорний матовий 1548.110104 | 3 327 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний VOLLE PARDO хром нержавіюча сталь 1548.11 | 3 207 грн. |
Змішувач для кухні Volle PARDO pistola gris (1548.110106) 1548.110106 | 4 121 грн. |
Смеситель для кухни Volle Pardo 1548.110106, pistola gris 195241 | 4 121 грн. |
Змішувач для кухні Volle Pardo Нікель (1548.110102) 1548.110102 | 3 327 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →