Літня шина Vredestein Ultrac Vorti Plus 285/45 R19 107Y
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Vorti Plus 285/45 R19 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Vorti Plus 285/45 R19 107Y
Vredestein ULTRAC VORTI+ 285/45 R19 107Y FR (9041421150) | 9 700 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti Plus 285/45 ZR19 107Y | 7 873 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti Plus 285/45 R19 107Y FR 8714692506062 | 8 003 грн. |
Vredestein Ultrac Vorti Plus 285/45 R19 107Y FR | 8 557 грн. |
Vredestein ULTRAC VORTI PLUS 285/45 ZR19 107Y (8067227956) | 14 320 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →