Пральна машина Whirlpool TDLR 6240 S PL/N білий (859991653650)
Фото 10 |
Whirlpool TDLR 6240 S PL/N білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool TDLR 6240 S PL/N білий
Усі ціни 20 →Пральна машина Whirlpool TDLR 6240 S PL/N | 18 789 грн. |
Пральна машина автоматична Whirlpool NTDLR 6240SS | 15 584 грн. |
Пральна машина WHIRLPOOL NTDLR 6240SS PL/N | 19 240 грн. |
Whirlpool NTDLR 6240SS PL/N | 17 600 грн. |
Whirlpool NTDLR 6240SS PL/N | 18 040 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →