Каструля WOLL Saphir Lite W824SLI
WOLL Saphir Lite W824SLI 4 л5.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Saphir Lite W824SLI
Каструля Woll Saphir Lite Induktion 24x9см, 4л (W824SLI) | 2 785 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion 24x9см, 4л (W824SLI) | 2 318 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion без крышки 4 л W824SLI | 2 829 грн. |
Кастрюля WOLL 24*9 см 4 л Saphir Lite Induktion (W824SLI) индукция W824SLI | 2 829 грн. |
Каструля WOLL 24*9 см 4 л Saphir Lite Induktion (W824SLI) | 2 829 грн. |
Модификації WOLL Saphir Lite W824SLI
Ціни на WOLL Saphir Lite W824SLI |
---|---|---|---|---|
WOLL Saphir Lite W824SLI | від 2 318 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W828SLI | від 2 630 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →