Литий диск WSP Italy W668 8x18/5x120 ET20 DIA74,1
від 8 640 до 9 420 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):20 мм |
Модифікації WSP Italy W668 1
Характеристики
WSP Italy W668 8x18/5x120 ET20 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W668 8x18/5x120 ET20 DIA74,1
WSP Italy BMW (W668) Ricigliano 8x18 5x120 ET20 DIA74.1 P | 8 640 грн. |
Диск WSP Italy W668 Ricigliano polished R18 W8,0 PCD5x120 ET20 DIA74,1 | 9 063 грн. |
WSP Italy BMW W668 Ricigliano R18 W8 PCD5X120 ET20 DIA74,1 DARK POLISHED | 9 420 грн. |
Закрити
Схожі