Литий диск WSP Italy W663 8x18/5x120 ET15 DIA74,1
від 7 220 до 8 389 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):15 мм |
Модифікації WSP Italy W663 2
Характеристики
WSP Italy W663 8x18/5x120 ET15 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W663 8x18/5x120 ET15 DIA74,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy BMW (W663) Glazgo R18 W8 PCD5x120 ET15 DIA74.1 (anth | 7 352 грн. |
Диски WSP Italy BMW (W663) Glazgo 8x18 5x120 ET15 DIA74,1 (anthracite poli | 7 860 грн. |
WSP Italy W663 (R18 W8.0 PCD5x120 ET15 DIA74.1) AP | 7 919 грн. |
WSP Italy BMW (W663) Glazgo 8x18 5x120 ET15 DIA74.1 AP | 7 220 грн. |
WSP ITALY Легковий диск WSP ITALY GLAZGO W663 ANTHRACITE POLISHED R18 W8 P | 7 860 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Схожі