Біти / торцеві голівки Yato YT-04762
Yato YT-04762 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-04762
Бита Phillips Yato 1/4" PH3 10шт (YT-04762) | 77 грн. |
Насадка викрутки YATO YT-04762 | 77 грн. |
Набір біт YATO Philips PН3x25мм HEX 1/4" 10шт (YT-04762) | 74 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →