Кондиціонер Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 26 м²
Відео 3Фото 7 |
Багатофункціональний побутовий кондиціонер у форматі спліт-системи настінного монтажу. Призначений для охолодження, обігріву, осушення і очищення повітря в житлових, офісних та невеликих комерційних приміщеннях площею до 26 м². Відрізняється вражаючою енергоефективністю у всіх режимах (клас А++). Є однією з молодших моделей сімейства Cooper&Hunter Winner, продукти якого повністю адаптовані для вітчизняних кліматичних умов.
Ефективно працює у режимі обігріву навіть при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -15 °C). Використання інверторного компресора від японської компанії Daikin дозволяє кондиціонера Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 демонструвати підвищену точність регулювання температури. Крім цього, варто згадати низький рівень шуму, що особливо важливо при використанні в житловій кімнаті у нічний час.
Ретельне очищення повітря від пилу виконує система фільтрів Seven Sky, а спеціальний іонізатор Smart-Ion, збагачує її корисними негативно зарядженими аероіонами. Передбачений повністю автоматичний режим роботи, при якому треба задати тільки бажану температуру повітря, а все інше кондиціонер зробить сам. Підтримується операція автоматичного очищення теплообмінників, що попереджає розвиток колоній хвороботворних мікроорганізмів і цвілі. Є функція автоматичного рестарту, необхідна для відновлення після збоїв живлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 26 м²
Усі ціни 14 →Кондиционер Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 | 19 654 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTX5 | 21 960 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTX5 | 17 560 грн. |
Кондиціонер COOPER&HUNTER Winner CH-S09FTX5 | 17 570 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FTX5 | 21 960 грн. |
0 3 1 4 |
Раніше користувався бюджетним кондиціонером, який працював відверто погано. По-перше, він був дуже галасливим, а по-друге, користі від його роботи практично ніякої не було – ефект мінімальний. Через п'ять років експлуатації він таки вийшов з ладу, ремонтувати не стали, натомість вирішив взяти модель дорожче і з більшою потужністю, оскільки кімната велика. Працює дуже якісно, температура у будинку впевнено тримається на одному рівні, є режим обігріву. Працює система добре. Повітря швидко охолоджується, при цьому воно стає м'якшим і приємнішим. Жодних зайвих запахів у будинку немає, дихається легко, як після дощу. Є режим роботи на обігрів приміщення. Підняти температуру на кілька градусів можна без проблем, не вдаючись до електрообігрівача. При цьому пристрій цілком може працювати навіть при морозах - не найкращий варіант для обігріву приміщення взимку, звичайно, але як запасний або тимчасовий піде нормально, або навіть просто для фільтрації повітря взимку - те, що потрібно. Загалом можливість працювати при низьких температурах повітря - величезний плюс. І ще одні суттєвий плюс – повний набір сучасних функцій: іонізація, холодна плазма та ін. Також порадував зовнішній вигляд – дизайн простий, але внутрішній блок не виглядає дешево. Розміри не найкомпактніші, але кондиціонер тонкий. Недоліків поки що не виявив. Ну хіба що все-таки є шум при роботі. Я не вважаю це проблемою, тому що це зовсім не шкодить комфорту (принаймні для мене). користуюся Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 місяць і більше |
Купили на початку літа 2015, трохи розчарований, але в принципі з основним завданням справляється інвертор за непогану ціну, нормально охолоджує, зовнішній вигляд на відмінно, зручний пульт іонізація майже не працює, холодна плазма не усуває запахи, за рівнем шуму не краще ніж звичайний неінвертор, обігрів дуже розчарував – якщо одним із критеріїв вибору кондиціонера є обігрів – цей кондей точно не для вас. зовнішній блок схильний до вібрації - спочатку встановив на стіну балкона, він довелося переважити в інше місце через вібрацію, тепер на звичайній стіні вже терпимо. користуюся Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Купив за двома причинами - бренд і шикарний зовнішній вигляд. не все золото, що блищить. на вигляд просто люкс, тонкий компактний внутрішній блок, зручний пульт, функціонал склалося враження, що за рахунок зменшеної товщини виробник пішов на урізання потужності, тому що в найспекотніші дні кондиціонер не справляється з охолодженням. друге- електроніка іноді "бешкетує" - робить не зовсім те що ми йому "говоримо" за допомогою пульта. обігрів розчарував дуже слабо. користуюся Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5
Ціни на Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Winner CH-S07FTX5 22 м² | від 13 240 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S09FTX5 26 м² | від 13 348 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S12FTX5 35 м² | від 17 716 грн. | 15 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S18FTX5 50 м² | від 25 700 грн. | 18 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Winner CH-S24FTX5 67 м² | від 31 954 грн. | 10 пропозицій |