Литий диск Zorat 7306 6,5x16/5x114,3 ET46 DIA67,1
від 4 133 до 5 082 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації Zorat 7306 2
Характеристики
Zorat 7306 6,5x16/5x114,3 ET46 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zorat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zorat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Zorat 7306 6,5x16/5x114,3 ET46 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZW Mitsubishi (7306) R16 W6.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1 (MKP) 10 | 4 357 грн. |
Zorat Wheels (ZW) 7306 R16 W6.5 PCD5x114,3 ET46 DIA67.1 MK-P | 4 468 грн. |
ZW 7306 6,5x16/5x114,3 D67,1 ET46 MK-P | 4 360 грн. |
Zorat Wheels Zorat Wheels ZW-7306 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) MK-P | 4 870 грн. |
ZW 7306 (R16 W6.5 PCD5x114.3 ET46 DIA67.1) MKP | 4 443 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Схожі