Литий диск ZF TL0246N 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1
Відео 1Фото 4 | від 5 320 до 6 950 грн. Порівняти ціни 22 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації ZF TL0246N 1
Характеристики
ZF TL0246N 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF TL0246N 7x18/5x114,3 ET38 DIA67,1
Сортувати
Литые диски ZF TL0246N R18 W7 PCD5x114.3 ET38 DIA67.1 (GMF) 1001076818 | 5 543 грн. |
ZF TL0246N R18 W7 PCD5x114,3 ET38 DIA67.1 GMF | 5 725 грн. |
ZF TL0246N 7,0x18/5x114,3 D67,1 ET38 GMF | 5 526 грн. |
ZF ZF ZF-TL0246N (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET38 DIA67.1) GMF | 6 237 грн. |
ZF TL0246N (R18 W7.0 PCD5x114.3 ET38 DIA67.1) GMF | 5 690 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі